MENU
Strona główna

O Nas

Kontakt

Oferta

Mapka
Ostatnia aktualizacja:
19.5.2007
       

--> O Nas

Ogólne informacje o firmie

Profil działalności firmy: Podstawowym obszarem działania jest handel hurtowy częściami, takimi jak tłumiki do samochodów LADA, LADA SAMARA, LADA NIVA, TAVRIA oraz sprzedaż pełnej gamy części do samochodów produkcji zachodniej, a przede wszystkim: VW, Citroen, Opel w dużym asortymencie i konkurencyjnych cenach. Firma prowadzi także sprzedaż dla odbiorców indywidualnych.

Obszar działalności firmy: Firma dostarcza towar do odbiorcy na terenie całej Polski, własnym transportem lub we współpracy z wyspecjalizowaną firmą przewozową Raben.

Współpraca: We współpracy z firmą przeprowadzkową Gala świadczymy profesjonalne usługi przeprowadzkowe z i do Lublina.

Historia firmy: Firma powstała w 1991 roku jako Spółka Cywilna. W latach tych była pierwszą i jedyną firmą na terenie Polski południowej prowadzącą hurtową sprzedaż części do samochodów wyżej wymienionych typów. Od 1993 roku jest firmą prywatną której jedynym właścicielem jest Eugeniusz Byrka.

Plany rozwojowe firmy: Od kwietnia 2000 roku FHU "Skorpion" obecna jest w Internecie i w pierwszej kolejności uruchamia swój własny serwis www poprzez serwer wirtualny oraz możliwość kontaktu poprzez e-mail.